Žiadosti o granty

Odoslané žiadosti o poskytnutie finančných prostriedkov
31
mar

Žiadosti o granty

Ďalšou činnosťou Pernecké ONÉ je uchádzanie sa o rôzne dotačné mechanizmy, ako sú granty a dotácie. V týchto dňoch sme odoslali žiadosti o poskytnutie finančných prostriedkov, ktoré budú slúžiť nám všetkým:

Nadácia ZSE – tu sa uchádzame o grant ,,Mením na zeleň“ vo výške 2000€, našou myšlienkou je vytvorenie komunitného stretávania sa v priestore ,,Starý Lom“ za účelom oddychu alebo výchovno-vzdelávacieho procesu priamo v teréne pre všetky vekové kategórie. Ak uspejeme v tejto žiadosti, tento priestor zveľadíme a doplníme o prístrešok, verejné ohnisko, výsadbu trvalých rastlín a byliniek, lavičky, stoly a edukačné pomôcky pre vzdelávací proces priamo v exteriérovom prostredí.

Nadácia Ekopolis – tu sa uchádzame o grant ,,Živé chodníky 2022″ vo výške 1700€. Tieto finančné prostriedky by sme chceli využiť na odvodnenie v problematických miestach, kde sa zadržiava povrchová a podzemná voda po existujúcej turistickej trase, cykloturistickým NCH okolím Perneku. Našim návrhom tejto žiadosti je zatraktívnenie miest, a to vybudovanie dvoch lesných studničiek. Posledným predkladaným zámerom tejto žiadosti je vybudovanie jednoduchého mostíka cez potok lokalite ,,Kostolná“ V spolupráci KST pripravujeme pre všetkých novú pešiu turistickú trasu tzv. ,,spojku“, a to prepojenie Kostolnej doliny a Podbabskej doliny cez našu neprebádanú lokalitu ,,Zámčisko“ z obdobia 12. až 13.storočia.

Držte nám palce, aby boli naše žiadosti úspešné!

Pridaj komentár

Darujete pre: Občianske združenie Pernecké ONÉ

Akou sumou by ste nám chceli prispieť?
10 EUR 20 EUR 30 EUR
Chceli by ste pravidelne prispievať? Chcel by som prispieť(prispievať) .
Koľkokrát by ste chceli, to zopakovať? (vrátane tejto platby) *
Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefón
Adresa
Poznámka
paypalstripe
Nahrávam...