Náš tím

Spoznajte našich spolupracovníkov
Mgr. Zuzana Pallová
Predsedníčka a zakladateľka občianskeho združenia

Angažuje sa v sledovaní a písaní žiadostí na dotácie, výzvy a granty, keďže jej záleží na životnom prostredí, kultúrnych hodnotách a tradíciách, ale aj v rozvoji turistických služieb a bežných dostupných potrieb pre občanov Perneku.
Pri realizácii projektov využíva svoju akčnú povahu – ak treba niečo vybaviť alebo zorganizovať, tak to s „gráciou“ zabezpečí, či už k organizovaným podujatiam alebo administratívnym úkonom.
Jej srdcovka je nadchýnať sa pri všetkom čo príroda nadelila, pri každej kvetinke, mohutnej skale, vodopáde alebo pri západe slnka.
Obdivuje tiež čaro histórie a archeológie, pri ktorej si obohacuje svoje znalosti, pretože je bohatá, rôznorodá a stále je čo objavovať.

PhDr. JUDr. Mgr. Lukáš Chadalík
Zakladateľ občianskeho združenia a predseda Odboru turistiky KST pri Perneckom ONÉ

Venuje sa hlavne turizmu a rozvoju turistickej a cykloturistickej infraštruktúry v okolí obce Pernek. Prečo práve týmto aktivitám? Pretože Lukáš je aktívny turista a vždy mal snahu dať Perneku „punc“ turistickej križovatky Malých Karpát.
Pri realizácii rozvoja turizmu v praxi zabezpečuje najmä komunikáciu s orgánmi verejnej správy a záujmovými združeniami (Slovenský cykloklub a Klub slovenských turistov). Takáto komunikácia prebieha v administratívnej rovine, ako aj v praktickej rovine priamo v teréne.
Čo je jeho cieľom? Dosiahnuť aby bol Pernek na takej úrovni ako iné zaujímavé turistické miesta na Slovenku. Určite si to zaslúži.

Darujete pre: Občianske združenie Pernecké ONÉ

Akou sumou by ste nám chceli prispieť?
10 EUR 20 EUR 30 EUR
Chceli by ste pravidelne prispievať? Chcel by som prispieť(prispievať) .
Koľkokrát by ste chceli, to zopakovať? (vrátane tejto platby) *
Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefón
Adresa
Poznámka
paypalstripe
Nahrávam...