Podpis Memoranda

Stretnutie na Pezinskej Babe o vzájomnej spolupráci a podpore
22
jan

Podpis Memoranda o spolupráci a podpore

22. januára 2021 symbolicky na Pezinskej Babe, na polceste medzi Pezinkom a Pernekom, dve občianske združenia OZ Pernecké ONÉ a Malokarpatský banícky spolok podpísali Memorandum o vzájomnej spolupráci a podpore. Týmto sme našej doterajšej spolupráci dali oficiálny rámec.

Naša spolupráca doteraz aj v budúcnosti prekračuje rádius iba jednej obce/mesta a preto sa slávnostného podpisu memoranda zúčastnili nie len členovia oboch občianskych združení, ale i zástupcovia samospráv, a iných organizácií.

Ďakujeme za účasť a podporu primátorovi Mesto Pezinok Ing. arch. Igor Hianik, poslancovi obecného zastupiteľstva v Perneku Mgr. Lukáš Láni, za Bratislavský kraj cyklokoordinátor p. Ladislav Findl. Ďalej za SCK – Slovenský Cykloklub jeho predseda p. Michal Hladký, za Klub Slovenských Turistov – KST Ing. Marian Pavlovič, za Spolok Permon Marianka jeho predseda Roman Lehotský.

Za OZ Pernecké ONÉ memorandum podpísala predsedníčka Mgr. Zuzana Pallova a za Malokarpatský banícky spolok predseda Štefan Granec.

Zároveň sme pri podpisovaní predstavili náš prvý spoločný projekt – Náučný cyklochodník Pernek – Pezinok, na ktorý sa uchádzame o dotáciu z BRDS. Ak sa všetko poradí, tak koncom roku 2022 bude chodník otvorený a bude prepájať Pezinok a Pernek. Podrobnosti na https://cyklochodnik.sk

Držte nám palce, nech sa to podarí. ❤ Robíme to pre Vás. ❤

Pozrite si reportáž TV Pezinok s podpisu memoranda :

Pridaj komentár

Darujete pre: Občianske združenie Pernecké ONÉ

Akou sumou by ste nám chceli prispieť?
10 EUR 20 EUR 30 EUR
Chceli by ste pravidelne prispievať? Chcel by som prispieť(prispievať) .
Koľkokrát by ste chceli, to zopakovať? (vrátane tejto platby) *
Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefón
Adresa
Poznámka
paypalstripe
Nahrávam...