Ukončenie prvej etapy

Dokončená spojka medzi Starými baňami a Kostolnou dolinou
25
sep

Ukončenie prvej etapy na Starých baniach

Ani dnes OZ Pernecké ONÉ nelenilo a užilo si posledné teplé a krásne jesenné počasie pri budovaní cykloturistického náučného chodníka okolím Perneku. Je úžasné, keď sa stretnú priatelia a spoločný voľný čas vieme využiť pre dobrú vec pre všetkých. Zamakali sme, aj sme sa nasmiali, niečo zahryzli, popili a usilovne pracovali 😉. A, čo sa podarilo?

  • Úspešne sme ukončili prvú etapu práce na Starých baniach.
  • V tejto etape je dokončená spojka medzi Starými baňami a Kostolnou dolinou kde bol vybudovaný mostík a použitý bágrik.
  • V rámci tejto etapy sa vybudovalo odvodnenie a časť chodníka sa vysypal makadamom a chodník bol vyrovnaný a kompletne vyčistený.

Tento úsek sa podaril vybudovať počas šiestich spoločných brigád aj za pomoci Malokarpatského baníckeho spolku a značnej finančnej podpore členov OZ Pernecké ONÉ.

Na budúce pokračujeme v druhej etape, ktorú sme začali už minulú nedeľu. Konkrétne pokračujeme v lokalite Zámčisko smerom do Podbabskej doliny kde sa bude okrem iného realizovať aj ďalší mostík a to na priamo na základoch historického mostu s 19. storočia. Dnes sa chceme vaľmi pekne poďakovať: Zuzane, Katke, Danici, Hanke, Rasťovi, Peťovi, Maťovi 2 krát 😁, Dušanovi, Angusovi z Nového Zélandu a Lukášovi 😉. Ďakujeme 😉.

Pridaj komentár

Darujete pre: Občianske združenie Pernecké ONÉ

Akou sumou by ste nám chceli prispieť?
10 EUR 20 EUR 30 EUR
Chceli by ste pravidelne prispievať? Chcel by som prispieť(prispievať) .
Koľkokrát by ste chceli, to zopakovať? (vrátane tejto platby) *
Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefón
Adresa
Poznámka
paypalstripe
Nahrávam...